PTHU Tomasz Góralski - transport kruszyw, transport materiałów sypkich, transport odpadów, kruszywa drogowe i budowlane


Idź do treści

Kruszywa drogowe - PTHU Tomasz Góralski - O firmie

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo sprzedaż oraz usługi transportu materiałów sypkich na terenie całego kraju i za granicą. Lokalizacja firmy w świętokrzyskim zagłębiu kopalnianym daje nam niepowtarzalną łatwość w dostępie do wielu kopalni i ich surowców. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze warunki dostaw naszym Klientom w bardzo przystępnych cenach.

Nasza bogata oferta to głównie kruszywa drogowe i budowlane, nawozy, odpady oraz piasek jak również ich transport.


Sprawny transport materiałów sypkich i transport kruszyw wymaga odpowiedniego sprzętu, który posiadamy. Nasza flota liczy kilkanaście samochodów ciężarowych z naczepami samowyładowczymi o ładowności do 27 ton oraz ładowności do 15 ton dla mniejszych Klientów indywidualnych. Świadczymy również usługi koparko-ładowarką.

O jakości i rzetelności naszej pracy nich świadczy lista Klientów współpracujących z nami od lat. Realizujemy również dostawy na bardzo duże inwestycje takie jak budowa mostu północnego w Warszawie a także jesteśmy głównym partnerem z zakresie transportu dla tak dużej firmy jak Lafarge Małogoszcz.
więcej

Na bieżąco współpracujemy między innymi z kopalniami Lhoist Polska Zakład w Bukowej , KKSM Zakłady w Jaźwicy i Laskowej, Kopalnia Kamienna Góra Zakład Produkcyjny Celiny k/Chmielnika, Nordkalk Zakład Produkcyjny w Wolicy i Miedziance, które produkują najlepszej jakości kruszywa drogowe.DOKUMENTY FIRMY W FORMACIE PDF DO POBRANIA.

Skontaktuj się z firmą wykonującą transport materiałów sypkich
Rzetelna firma wykonująca transport kruszyw

Strona główna | O firmie | Oferta | Galeria | Referencje | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego